Technika | Litografie |
Datování | 1997 |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Technika | Kombinovaná technika na papíře |
Datování | kolem r. 2010 |
Vyvolávací cena | 18 000 CZK |
Technika | Litografie 39/100 |
Datování | 2001 |
Vyvolávací cena | 900 CZK |
Eden Litografie s biblickým motivem od slovenského umělce.
Technika | Technika koláže, ve 3D, papír, lepidlo |
Datování | Kolem roku 1990 |
Vyvolávací cena | 29 000 CZK |
Typografická prostorová koláž
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Autor byl český prominentní malíř a portrétista. Vystudoval pražskou AVU. Specializoval se na portrétní malbu. Byl oblíbeným portrétistou pražských měšťanských rodin, o čemž dobře vypovídá i tento propracovaný portrét dětí, provedený pečlivou kresbou a s koloristickým citem, jak dokládá mistrovská kresba halenky či džbánku.
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 14 000 CZK |
Jan Rapin ve své tvorbě navazuje na tradiční hodnoty od gotické duchovnosti přes barokní hru se světlem až po moderní výtvarné proudy.
Technika | Kombinovaná technika na plátně |
Vyvolávací cena | 59 000 CZK |
Technika | černobílá fotografie |
Vyvolávací cena | 12 000 CZK |
Technika | Zinkografie |
Datování | 1931 |
Vyvolávací cena | 1 500 CZK |
Ilustrace z knihy Josefa Lady "Ezopovy bajky", 1931
Technika | Zinkografie |
Datování | 1931 |
Vyvolávací cena | 1 500 CZK |
Ilustrace z knihy Josefa Lady "Ezopovy bajky" z r. 1931
Technika | Serigrafie, 53/60 |
Datování | cca 2015 |
Vyvolávací cena | 1 800 CZK |
Technika | originální dobová bromostříbrná vintage fotografie |
Datování | 1991 |
Vyvolávací cena | 9 400 CZK |
Technika | barevná fotografie |
Datování | Nedatováno |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | Digitální tisk na plátně |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | koláž |
Datování | 2001 |
Vyvolávací cena | 18 500 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | 1999 |
Vyvolávací cena | 1 300 CZK |
Technika | Dřevoryt |
Datování | 2. pol. 20. stol. |
Vyvolávací cena | 2 500 CZK |
Technika | Bromostříbrná fotografie na ručním papíře, slepotiskové razítko "Robert Vano Czech Republic Prague" |
Datování | kolem r. 2000 |
Vyvolávací cena | 2 900 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | 1990 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Menší olejomalba známé české malířky a grafičky. Na malé ploše zachycuje všechny charakteristické znaky díla umělkyně.
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 3 000 CZK |
Technika | Colorovaný lept |
Datování | 2001 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Technika | akryl na sololitu |
Datování | 60. až 70. léta 20. století |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | kolem r. 2000 |
Vyvolávací cena | 8 000 CZK |
Portrét Hendrickje Stoffels (kopie), (originál Rembrandt Harmenszoon van Rijn, 1606 – 1669
Technika | tempera na sololitu |
Datování | přelom 50. a 60. let |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | Zač. 20. století |
Vyvolávací cena | 7 000 CZK |
Technika | Akvarel na papíře |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | Litografie 70/70 |
Datování | 2001 |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | Konec 20. století |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Technika | Olej na desce |
Datování | 1991 |
Technika | Olej na desce |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Datování | 1951 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |