Vyvolávací cena | 2 900 CZK |
PřihlásitTechnika | Bromostříbrná fotografie na ručním papíře, slepotiskové razítko "Robert Vano Czech Republic Prague" |
Signatura | Signováno PD |
Rozměry | 18 x 23,3 cm (rozměr tiskové plochy) |
Stav | dobrý |
Provenience | Soukromá sbírka |
Poznámka | Slepotiskové razítko "Robert Vano Czech Republic Prague", Manufaktura Abram Kelly, referenční vzorek |
Datování | kolem r. 2000 |
Datum zahájení aukce | 01.12.2020 18:00 |