Vyvolávací cena | 8 000 CZK |
PřihlásitTechnika | Olej na plátně |
Signatura | Signováno vlevo dole |
Rozměry | 46 x 60 cm (62 x 75 cm včetně rámu) |
Stav | dobrý |
Provenience | Soukromá sbírka |
Poznámka | rámováno |
Datování | kolem r. 2000 |
Portrét Hendrickje Stoffels (kopie), (originál Rembrandt Harmenszoon van Rijn, 1606 – 1669
Datum zahájení aukce | 01.12.2020 18:00 |