Technika | Grafika |
Datování | 1989 |
Vyvolávací cena | 10 000 CZK |
Sbírka poezie od Jiřího Karáska ze Lvovic, doplněna o 4 barevné litografie od Oldřicha Kulhánka. Sběratelská edice byla vydaná v roce 1989 v Praze nakladatelstvím Supraphon. Jedná se o výtisk 190/200.
Technika | Grafika |
Datování | 1991 |
Sbírka poezie od známého francouzského symbolistického básníka, zástupce prokleté generace, Arthura Rimbauda, doplněná o 6 grafických ilustrací od známého českého grafika.
Technika | Dekoláž |
Datování | kolem r. 1993 |
Vyvolávací cena | 22 000 CZK |
Dekoláž
Technika | Olej na kartonu |
Datování | kolem 1940 |
Vyvolávací cena | 9 000 CZK |
Polská malířka, ve své vlasti ceněná a známá . Manželství se známým režisérem Jerzy Kawalerowiczem.
Technika | Olej na plátně |
Datování | 18./19. století |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | 1996 |
Vyvolávací cena | 2 400 CZK |
Technika | Akvarel |
Datování | Začátek 20. století |
Vyvolávací cena | 1 100 CZK |
Technika | Olej na desce |
Datování | 1. polovina 20. století |
Vyvolávací cena | 2 500 CZK |
Technika | bromostříbrná fotografie |
Datování | 70. - 80. léta |
Vyvolávací cena | 29 000 CZK |
Technika | linoryt |
Datování | 70. - 80. léta |
Vyvolávací cena | 6 000 CZK |
Pravost díla potvrzena kurátorem a znalcem Tichého díla Pavlem Vančátem
Technika | linoryt |
Datování | 70. - 80. léta |
Vyvolávací cena | 8 000 CZK |
Datování | 70. - 80. léta |
Vyvolávací cena | 39 000 CZK |
Technika | Akryl na dřevotřískové dlabané matrici |
Datování | 2015 |
Vyvolávací cena | 49 000 CZK |
Technika | kombinovaná technika - akryl na sololitu |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 24 000 CZK |
Dílo bylo vystaveno na výstavě Lyrealismus.
Technika | Kombinovaná technika na papíře |
Datování | 1948 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Technika | Kombinovaná technika - akryl na sololitu |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 19 000 CZK |
Technika | Akvarel na ručním papíru |
Datování | 2017 |
Vyvolávací cena | 13 000 CZK |
Akvarel
Technika | Olej na desce |
Datování | 2. pol. 20. stol. |
Technika | Suchá jehla |
Datování | 1942 |
Vyvolávací cena | 33 000 CZK |
Technika | Litografie 42/70 |
Datování | 1983 |
Vyvolávací cena | 1 600 CZK |
Konec aukce | 24.12.2020 20:00 |
Typické dílo s městskou tématikou od celosvětově uznávaného umělce konce 20. století.
Technika | Olej na plátně |
Datování | Počátek 19. století |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Technika | Olej na desce |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | rytina na měděné desce |
Datování | 2. polovina 20. století |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | Olej na desce |
Datování | 1949 |
Vyvolávací cena | 6 000 CZK |
Technika | kombinovaná technika |
Vyvolávací cena | 39 500 CZK |
Ranná práce malířky, básnířky, spisovatelky
Technika | Kresba na papíře |
Datování | 1980 |
Vyvolávací cena | 1 500 CZK |
Unikátní kresba sign. "ROŽNAK" byla zřejmě vytvořena některým z architektů podílejících se na návrhu (dnes už neexistující) budovy Transgaz nad Národním muzeem v Praze
Technika | Ofset tisk |
Datování | 1996 |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | Konec 20. století |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Expresivní olejová malba od neznámého umělce. Signováno jako "Brož".
Technika | lavírování |
Datování | 1994 |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Na rubu věnování panu Dr. Františku Dvořákovi s hlubokou úctou
Datování | 2005 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | 1970 |
Vyvolávací cena | 4 500 CZK |