Vyvolávací cena | 9 000 CZK |
PřihlásitTechnika | Olej na kartonu |
Signatura | signováno PD |
Rozměry | 23,5 x 18.5 (rám 37x30) cm |
Stav | Velmi dobrý |
Provenience | Soukromá sbírka |
Datování | kolem 1940 |
Polská malířka, ve své vlasti ceněná a známá . Manželství se známým režisérem Jerzy Kawalerowiczem.
Datum zahájení aukce | 01.12.2020 18:00 |