Technika | dobový tisk |
Datování | 1919 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Konec aukce | 15.02.2020 15:50 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Vyvolávací cena | 20 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 26 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | Polovina 20. století |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 8 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | 1. polovina 20. století |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 5 500 CZK |
Technika | Litografie |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 2 500 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | Druhá polovina 20. století |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 4 000 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | Konec 20. století |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 1 000 CZK |
Technika | Kombinovaná technika - tuš a akvarel |
Datování | 1973 |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 1 500 CZK |
Technika | Reliéfní tisk |
Datování | Okolo r. 2000 |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 3 000 CZK |
Technika | Linoryt |
Datování | Nedatováno |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 2 900 CZK |
Technika | Reliéfní tisk |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 3 500 CZK |
Technika | Colorovaná fotografie |
Datování | Okolo r. 1946 |
Vyvolávací cena | 800 CZK |
Nejvyšší příhoz | 900 CZK |
Voják (Karel Schwarzenberg?) na kostýmové fotografii, kolorováno stříbrnou barvou.
Technika | Výšivka |
Datování | kolem 1960 |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 800 CZK |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 1 000 CZK |
Technika | Kombinovaná technika na papíře |
Datování | 1979 |
Vyvolávací cena | 7 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 7 500 CZK |
Získáno z fundusu Národní galerie
Technika | Akvarel na papíře |
Vyvolávací cena | 2 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 2 600 CZK |
Technika | tužka, akvarel |
Datování | 1943 |
Vyvolávací cena | 55 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 55 000 CZK |
Výjimečné dílo autora, který je významnou součástí české kulturní historie.
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 60 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 60 000 CZK |
Technika | Tužka a pastelky na papíře |
Datování | 1956 |
Vyvolávací cena | 95 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 100 000 CZK |
Technika | Kolorovaná kresba tuží |
Datování | 1952 |
Vyvolávací cena | 11 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 13 000 CZK |
Zřejmě ilustrace k některé dobrodužné knize (Ransome?)
Technika | Pastel na papíře |
Datování | 1959 |
Vyvolávací cena | 8 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 8 500 CZK |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 6 000 CZK |
Datování | 2011 |
Vyvolávací cena | 25 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 25 000 CZK |
Technika | Kolorovaná kresba tužkou |
Datování | 1951 |
Vyvolávací cena | 180 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 180 000 CZK |
Na zadní straně posudek Fr. Dvořáka
Technika | Tužka a tuš na papíře |
Datování | 1983 |
Vyvolávací cena | 22 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 22 000 CZK |
Datování | Československo, c. 1940 |
Vyvolávací cena | 1 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 1 500 CZK |
Galerie LUCIEN
Technika | Lept, 283/300 |
Datování | 1947 |
Vyvolávací cena | 29 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 29 000 CZK |
Malíř světového jména a věhlasu, který žil a pracoval ve Francii, ale narodil se v Čechách. Jeho díla pravidelně dosahují aukčních rekordů. Absolutní špička mezi českými výtvarníky. Autor vitráží v katedrále v Remeši.
Technika | Černobílá fotografie |
Vyvolávací cena | 400 CZK |
Nejvyšší příhoz | 400 CZK |
Aukční síň Vltavín
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 500 CZK |
Aukční síň Vltavín
Technika | Litografie |
Vyvolávací cena | 600 CZK |
Nejvyšší příhoz | 600 CZK |
Datování | Francie, 1931 |
Vyvolávací cena | 1 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 1 500 CZK |