Technika | Kresba tužkou |
Vyvolávací cena | 8 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 8 000 CZK |
Konec aukce | 15.02.2020 15:50 |
Technika | Akvarel |
Datování | 1944 |
Vyvolávací cena | 1 300 CZK |
Nejvyšší příhoz | 1 300 CZK |
Mistrovský akvarel
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 2 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 2 500 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | 1985 |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 500 CZK |
Technika | Lept |
Datování | 1953 |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 2 100 CZK |
Technika | Kresba uhlem na kartonu |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 4 100 CZK |
Technika | Akvarel na papíře |
Datování | 1974 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 5 000 CZK |
Technika | Kolorovaná kresba |
Datování | 11.4.1973 |
Vyvolávací cena | 10 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 10 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Nejvyšší příhoz | 12 000 CZK |
Technika | Olej na kartonu |
Datování | 1972 |
Vyvolávací cena | 80 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 90 000 CZK |
Posudek
Technika | Olej na plátně |
Datování | 1977 |
Vyvolávací cena | 11 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 11 500 CZK |
Technika | akryl na sololitu |
Datování | 1977 |
Technika | barevná litografie |
Datování | 1979 |
Vyvolávací cena | 12 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 12 500 CZK |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 500 CZK |
Technika | Grafický list |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 500 CZK |
Datování | 1962 |
Certifikát autenticity OriginalArte
Technika | Papírový reliéf zdobený zlacením |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 5 400 CZK |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 5 400 CZK |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 2 300 CZK |
Technika | Olej na desce |
Vyvolávací cena | 1 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 1 500 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | 1963 |
Vyvolávací cena | 31 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 36 500 CZK |
Technika | Akvarel a suchý pastel na kartonu |
Datování | 1949 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 5 400 CZK |
Technika | Kresba uhlem na papíře |
Datování | 1903 |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 1 100 CZK |
Technika | Olej na desce |
Vyvolávací cena | 20 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 20 000 CZK |
Technika | Olej na desce |
Technika | Olej na plátně |
Nejvyšší příhoz | 11 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 500 CZK |
Technika | Olej na desce |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 24 000 CZK |
Technika | Olej na desce |
Datování | 2. polovina 19. století |
Vyvolávací cena | 19 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 19 000 CZK |
Technika | olej a tempera na plátně |
Datování | 1966 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 8 000 CZK |
Datování | 80. léta min. století |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 2 500 CZK |