Vyvolávací cena | 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 800 CZK |
PřihlásitTechnika | Výšivka |
Signatura | nesignováno |
Rozměry | 15x20 |
Stav | Dobrý stav |
Provenience | soukromá sbírka |
Datování | kolem 1960 |
Párové vyšívané obrázky v secesním rámečku
Datum zahájení aukce | 01.01.2017 15:50 |
Konec aukce | 15.02.2020 15:50 |
Aukční přirážka (provize) | 20 % |
Počet dražících | 2 |
Počet příhozů | 4 |