Technika | olej na ručním papíru |
Datování | 2019 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 5 600 CZK |
Konec aukce | 01.05.2022 20:00 |
Technika | viz níže |
Datování | přelom 70. a 80. let |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 16 000 CZK |
Konec aukce | 01.05.2022 20:05 |
Saténová koláž