Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 16 000 CZK |
PřihlásitTechnika | viz níže |
Signatura | Signováno |
Rozměry | 33 x 24,5 cm |
Provenience | rodina autorky |
Poznámka | Charitativní aukce pro lidi postižené válkou na Ukrajině |
Datování | přelom 70. a 80. let |
Saténová koláž
Datum zahájení aukce | 13.04.2022 18:30 |
Konec aukce | 01.05.2022 20:05 |
Počet dražících | 2 |
Počet příhozů | 3 |