Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 5 600 CZK |
PřihlásitTechnika | olej na ručním papíru |
Signatura | Signováno na zadní straně |
Rozměry | 26 x 21 cm |
Stav | perfektní |
Provenience | atelier autorky |
Poznámka | Charitativní aukce pro lidi postižené válkou na Ukrajině |
Datování | 2019 |
Datum zahájení aukce | 13.04.2022 18:30 |
Konec aukce | 01.05.2022 20:00 |
Počet dražících | 2 |
Počet příhozů | 5 |