Technika | Litografie, 69/100 |
Datování | 2003 |
Vyvolávací cena | 22 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 22 000 CZK |
Konec aukce | 05.12.2020 19:36 |
Technika | Litografie, 62/100 |
Datování | 2003 |
Konec aukce | 05.12.2020 19:57 |
Technika | Litografie, A.T. |
Datování | 2003 |
Vyvolávací cena | 13 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 13 000 CZK |
Konec aukce | 06.12.2020 19:42 |
Technika | Litografie, 61/90 |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 15 000 CZK |
Konec aukce | 06.12.2020 19:45 |
Technika | Litografie, 16/100 |
Datování | 2003 |
Vyvolávací cena | 12 000 CZK |
Nejvyšší příhoz | 12 000 CZK |
Konec aukce | 06.12.2020 19:51 |
Technika | Litografie - značeno A.T. vlevo dole |
Datování | 2003 |
Konec aukce | 06.12.2020 20:03 |
Technika | Litografie 85/100 |
Datování | květen 1991 |
Vyvolávací cena | 28 000 CZK |
Konec aukce | 05.12.2020 19:30 |
How are you? I am fine.
Technika | Litografie - značeno A.T.1 vlevo dole |
Datování | 1999 |
Vyvolávací cena | 24 000 CZK |
Konec aukce | 05.12.2020 19:33 |
Technika | Litografie 17/100 |
Datování | 1999 |
Vyvolávací cena | 25 000 CZK |
Konec aukce | 05.12.2020 19:39 |
Special dialogue * Hommage a Audrien de Vries II
Technika | Litografie - značeno A.T.X. vlevo dole |
Datování | 2000 |
Konec aukce | 05.12.2020 19:42 |
Technika | Litografie |
Datování | 1990 |
Konec aukce | 05.12.2020 19:45 |
Technika | Litografie |
Datování | 1987 |
Konec aukce | 05.12.2020 19:48 |
Datování | 2009 |
Konec aukce | 05.12.2020 19:51 |
Technika | Litografie, 59/100 |
Datování | 2010 |
Vyvolávací cena | 20 000 CZK |
Konec aukce | 05.12.2020 19:54 |
Datování | 2007 |
Vyvolávací cena | 14 000 CZK |
Konec aukce | 06.12.2020 19:30 |
Datování | 2007 |
Konec aukce | 06.12.2020 19:33 |
Technika | Litografie, A.T. |
Datování | 2010 |
Konec aukce | 06.12.2020 19:36 |
Technika | Litografie, A.T. |
Datování | 1996 |
Konec aukce | 06.12.2020 19:39 |
Technika | Litografie |
Datování | 2002 |
Konec aukce | 06.12.2020 19:48 |
Datování | 1987 |
Konec aukce | 06.12.2020 19:54 |
Škrt zip aneb Shut up
Technika | Lept |
Datování | 1974 |
Vyvolávací cena | 16 000 CZK |
Konec aukce | 06.12.2020 19:57 |
Datování | 1984 |
Konec aukce | 06.12.2020 20:00 |
Technika | Litografie |
Datování | 2000 |
Vyvolávací cena | 10 000 CZK |
Konec aukce | 06.12.2020 20:06 |