Vyvolávací cena | 12 000 CZK |
PřihlásitTechnika | Litografie - značeno A.T. vlevo dole |
Signatura | Signováno PD |
Rozměry | 32 x 27 cm |
Stav | perfektní |
Provenience | Sbírka významného sběratele |
Poznámka | volný list, nerámováno |
Datování | 1987 |
Škrt zip aneb Shut up
Datum zahájení aukce | 05.11.2020 12:00 |
Konec aukce | 06.12.2020 19:54 |
Aukční přirážka (provize) | 20 % |