Vyvolávací cena | 25 000 CZK |
PřihlásitTechnika | Litografie 17/100 |
Signatura | Signováno PD |
Rozměry | 83x61 cm |
Stav | perfektní |
Provenience | Sbírka významného sběratele |
Poznámka | volný list, nerámováno |
Datování | 1999 |
Special dialogue * Hommage a Audrien de Vries II
Datum zahájení aukce | 05.11.2020 12:00 |
Konec aukce | 05.12.2020 19:39 |
Aukční přirážka (provize) | 20 % |