Technika | kombinovaná technika na papíře |
Datování | 2002 |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | Akryl na plátně |
Datování | po r. 2020 |
Vyvolávací cena | 14 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | cca 1989 |
Vyvolávací cena | 29 000 CZK |
Hrabal: "...poprvé uviděl Prahu očima chlapce, a ten pohled mu zůstal..."
Technika | litografie 37/100 |
Datování | 1988 |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Technika | Serigrafie, 53/60 |
Datování | cca 2015 |
Vyvolávací cena | 1 800 CZK |
Technika | Kvaš na čtvrtce |
Datování | 3000 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | Kombinovaná technika na kartonu |
Vyvolávací cena | 21 000 CZK |
Technika | Serigrafie 39/50 |
Datování | 1998 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Technika | kombinovaná technika otisk/malba na papíře |
Datování | 1991 |
Vyvolávací cena | 18 000 CZK |
Datování | 1991 |
Vyvolávací cena | 9 000 CZK |
Technika | originální dobová bromostříbrná vintage fotografie |
Datování | 1996 |
Vyvolávací cena | 8 400 CZK |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | Rayfilm FineArt, tisk |
Datování | 2006 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | Rayfilm FineArt, tisk, 2/20 |
Datování | 2010 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | barevná fotografie |
Datování | 2009 |
Vyvolávací cena | 12 000 CZK |
Technika | akryl / plátno |
Datování | 2018 |
Technika | akryl / plátno |
Datování | 2019 |
Vyvolávací cena | 16 000 CZK |
Technika | Tisk, vysokostálý pigment |
Datování | 1935 |
Vyvolávací cena | 5 400 CZK |
Technika | Tisk, vysokostálý pigment, 3/100 |
Datování | 70. léta 20. století |
Vyvolávací cena | 5 400 CZK |
Technika | Digitální tisk na plátně |
Datování | 2002 |
Vyvolávací cena | 8 000 CZK |
Technika | kresba / koláž |
Datování | 2012 |
Vyvolávací cena | 65 000 CZK |
Technika | Plně kolorovaný grafický list 23/25 |
Vyvolávací cena | 23 000 CZK |
Technika | Plně kolorovaný grafický list 25/35 |
Datování | 1973-2012 |
Technika | Fotografie na desce / domalba |
Datování | 1992 / 2018 |
Vyvolávací cena | 58 000 CZK |
Technika | Olej na sololitu |
Datování | 1969 |
oboustranný obraz
Technika | Olej na plátně |
Datování | 1965 |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | 1987-8 |
Vyvolávací cena | 10 000 CZK |
Technika | Originální kresba doplněná malbou |
Datování | 2014 |
Vyvolávací cena | 25 000 CZK |
Technika | Litografie |
Vyvolávací cena | 1 300 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 1 800 CZK |
Olejová malba s typicky cézannovským motivem z rukou neznámé malířky.
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Krajinný motiv v impresionistickém stylu.