Technika | Tempera na kartonu |
Datování | kolem r.1950 |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | koláž, kombinovaná technika |
Datování | 1997 |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Technika | akvatinta |
Datování | 30. léta 20. století |
Vyvolávací cena | 49 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Datování | 2012 |
Vyvolávací cena | 12 000 CZK |
Technika | Olej na sololitu |
Datování | 1996 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Pell street / Mott street corner
Technika | Patinovaný bronz |
Datování | novodobý odlitek |
Vyvolávací cena | 22 000 CZK |
Novodobý odlitek, signováno na plintě.
Technika | Akryl na plátně |
Vyvolávací cena | 11 000 CZK |
Technika | Tužka na papíru |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | Olej na plátně |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | Lept |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Technika | dřevořez, tisk 3/4 |
Datování | 2015 |
Technika | Kombinovaná technika - akryl na sololitu |
Datování | 2016 |
Vyvolávací cena | 27 000 CZK |
Technika | černobílá fotografie |
Datování | 80. - 90. léta minulého století |
Z cyklu "Inverzáže"
Technika | kresba na reklamní fotografii |
Datování | 1976 |
Vyvolávací cena | 47 000 CZK |
Technika | Olej na papíře, lakováno |
Datování | 1966 |
Vyvolávací cena | 65 000 CZK |
V roce 1966 namaloval Kamil Lhoták 8 barevných obrazů - ilustrací do knihy Antonína Zhoře "Kulhavý šermíř". Nabízený obraz je za stránkou č. 24.
Technika | tuš na papíře |
Datování | 1953 |
Vyvolávací cena | 28 000 CZK |
Technika | asambláž |
Datování | 2002 |
Vyvolávací cena | 18 000 CZK |
Technika | tempera, lak, lepenka |
Datování | 2003 |
Konec aukce | 24.12.2020 20:00 |
Technika | kolorovaná kresba na papíře |
Datování | 1980 |
Vyvolávací cena | 14 500 CZK |
Datování | 1988 |
Vyvolávací cena | 6 000 CZK |
Technika | Kresba na papíře |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | 1993 |
Vyvolávací cena | 500 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | Není známé |
Vyvolávací cena | 700 CZK |
Technika | bromostříbrná fotografie |
Datování | 70. léta |
Vyvolávací cena | 39 000 CZK |
Datování | 70. - 80. léta |
Pravost díla potvrzena kurátorem a znalcem Tichého díla Pavlem Vančátem
Datování | 70. léta |
Vyvolávací cena | 42 000 CZK |
Autorská adjustace (pasparta)
Datování | 70. - 80. léta |
Vyvolávací cena | 29 000 CZK |
- Na rubu fotografie poznámka autora "hnědá". - Pravděpodobně snímek obrazovky TV (umělec takto vytvořil více děl).
Datování | 70. - 80. léta |
Vyvolávací cena | 21 000 CZK |
Datování | 70. - 80. léta |
Technika | Olej na desce |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | lept |
Datování | 1982 |
Vyvolávací cena | 2 500 CZK |
Technika | olej na plátně / lištováno |
Datování | 1985 |
Vyvolávací cena | 14 000 CZK |
Velký formát