Technika | Černobílá fotografie |
Datování | 1980 |
Cena | 9 000 CZK |
Technika | Originální dobová bromostříbrná fotografie |
Datování | 1971 |
Cena | 17 000 CZK |
Technika | Kresba / pastel / papír |
Cena | 8 500 CZK |
Technika | Originální bromostříbrná vintage fotografie na červeném polokartonu |
Datování | mezi 1960-1995 |
Cena | 20 000 CZK |
Technika | Originální bromostříbrná vintage fotografie na žlutém polokartonu |
Datování | mezi 1960-1995 |
Cena | 28 000 CZK |
Technika | Originální bromostříbrná vintage fotografie na bílém polokartonu |
Datování | mezi 1960-1995 |
Cena | 22 000 CZK |
Technika | Originální bromostříbrná vintage fotografie |
Datování | mezi 1960-1995 |
Cena | 22 000 CZK |
Datování | mezi 1960-1995 |
Cena | 19 000 CZK |
Technika | Originální bronzová plastika, původ: dědicové |
Datování | cca 1949 |
Cena | 22 000 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | 2009 |
Cena | 9 500 CZK |
Technika | Barevná litografie, A.T. |
Datování | 2009 |
Cena | 3 500 CZK |
Datování | 2009 |
Cena | 14 000 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | 1996 |
Cena | 1 500 CZK |
Technika | Akryl / plátno |
Datování | 2018 |
Cena | 11 000 CZK |
Technika | Akryl / plátno |
Datování | 2019 |
Cena | 14 000 CZK |
Technika | Pastel na papíře |
Datování | Přelom 60. a 70. let |
Cena | 220 000 CZK |
Technika | Litografie |
Datování | 1996 |
Cena | 1 500 CZK |