Technika | Černobílá fotografie |
Datování | ca 2015 |
Cena | 1 800 CZK |
Technika | Barevná litografie |
Datování | 2009 |
Cena | 500 CZK |
Technika | Originální bromostříbrná vintage fotografie |
Datování | 1923 |
Cena | 35 000 CZK |
Technika | Rayfilm FineArt, tisk |
Datování | 2010 |
Cena | 5 000 CZK |
Technika | Originální bromostříbrná fotografie/kontakt |
Datování | 1999 |
Cena | 2 500 CZK |
Datování | 2012 |
Cena | 2 000 CZK |
Technika | lehané sklo, fotografie |
Datování | 2010 |
Cena | 14 000 CZK |
Technika | Vysokostálý pigmentový tisk |
Datování | 2015 |
Cena | 17 000 CZK |
Technika | Originální dobová bromostříbrná fotografie |
Cena | 2 000 CZK |
Technika | Originální dobová bromostříbrná vintage fotografie |
Datování | 1969 |
Cena | 9 000 CZK |
Technika | Originální bromostříbrná fotografie |
Datování | 1978 |
Cena | 3 000 CZK |
Datování | 2019 |
Cena | 3 500 CZK |
Technika | Černobílá fotografie, pozdější zvětšenina |
Cena | 18 000 CZK |
Datování | 50. léta |
Cena | 18 000 CZK |
Datování | 11.12.2011 |
Cena | 6 000 CZK |
Datování | 1982 |
Cena | 3 000 CZK |
Datování | 1982 |
Cena | 2 500 CZK |
Technika | Kombinovaná technika otisk / malba |
Datování | 1991 |
Cena | 20 000 CZK |
Technika | Bromostříbrná zvětšenina, z origonálního negativu zvětšil v roce 1980 |
Datování | 1921 |
Cena | 9 500 CZK |
Datování | 1983 |
Cena | 9 000 CZK |