Technika | litografie |
Datování | 2021 |
Cena | 2 750 CZK |
Technika | barevná fotografie |
Datování | 2008 |
Cena | 9 900 CZK |
Technika | fotografie na dřevěné desce |
Datování | 1992/2018 |
Cena | 36 300 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2019 |
Cena | 13 200 CZK |
Technika | digitální tisk na papíře |
Datování | 2014 |
Cena | 6 600 CZK |
Datování | 2014 |
Cena | 6 600 CZK |
Technika | glazovaný porcelán s černým dekorem |
Datování | novější produkce |
Cena | 12 000 CZK |
Technika | litografie |
Datování | 2016 |
Cena | 4 000 CZK |
Technika | digitální tisk na plechu |
Datování | 2014 |
Cena | 1 000 CZK |
Technika | kresba na ručním papíře |
Datování | 2016 |
Cena | 49 000 CZK |
Technika | digitální tisk |
Datování | 1977 |
Cena | 1 500 CZK |
Technika | digitální velkoformátový tisk |
Datování | 2014 |
Cena | 31 000 CZK |
Technika | olej na desce |
Datování | kolem r. 1990 |
Cena | 22 000 CZK |
Technika | olej na desce |
Datování | nedatováno |
Cena | 35 000 CZK |
Technika | barevná litografie |
Datování | 1940 |
Cena | 2 500 CZK |