Praha - Hradčanské náměstí, Arcibiskupský palác, výročí úmrtí Václava Havla 18. 12. 2012
Cena
6 600 CZK
Technika
digitální tisk na papíře
Signatura
signováno PD, vlevo popisky
Rozměry
28x42 cm
Kategorie
fotografie
Stav
perfektní
Provenience
Diakonie
Datování
2014
Český fotograf a fotoreportér.
Studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze a následně na Kolumbijské univerzitě v New Yorku. Fotografoval například evropskou uprchlickou vlnu. Uvádí, že se nesnaží tvořit umělecké fotografie, nýbrž dokumentaristické či reportážní. V roce 2015 získal cenu Czech Press Photo