Technika | Bromostříbrná čb. fotografie |
Signatura | Signováno |
Rozměry | 21,2x21,2 cm. S rámem 52x52 cm |
Poznámka | Vzadu razítko Jaroslav Rössler, sign. Sylvie Vítová-Rösslerova 2005, 1/5, autorizovaná novodobá zvětšenina z roku 2005 |
Datování | 60. léta |