Vyvolávací cena | 28 000 CZK |
PřihlásitTechnika | lept, kombinovaná technika, řemesla |
Rozměry | 58x38 cm |
Kategorie | asambláž |
Provenience | atelier autorů |
Datování | 2016 |
Lepty Milana Bauera v asamblážích Karla Klimenta tvoří originální umelecká díla, která nás vracejí nejen do okouzlujících světů Julese Verna nebo Karla Zemana, ale probouzejí i fantazijní světy nás samých.
Datum zahájení aukce | 10.02.2022 12:00 |
Konec aukce | 12.03.2022 19:12 |