Vyvolávací cena | 14 000 CZK |
PřihlásitTechnika | olej na plátně |
Signatura | signováno PD, vyryto v malbě |
Rozměry | 68x100 cm |
Kategorie | malba |
Provenience | soukromá sbírka |
‚‚Irena Trefilová se výtvarnému umění učila u Dany Puchnarové, Karla Těšínského a Ludmily Jiřincové. Její díla jsou projevem bohaté emocionality, barevné harmonie odkazují k hudebnímu cítění.’’
Datum zahájení aukce | 10.02.2022 12:00 |
Konec aukce | 12.03.2022 18:15 |