Vyvolávací cena | 350 CZK |
PřihlásitTechnika | tužka na papíře |
Signatura | signováno na reverzu |
Rozměry | 21x15cm, rám 31x22cm |
Kategorie | kresba |
Provenience | Artinbox Gallery |
Datování | 2020 |
Dílo bylo součástí výstavy Metamorfózou v galerii Artinbox v září 2021.
Datum zahájení aukce | 10.02.2022 12:00 |
Konec aukce | 11.03.2022 19:57 |