Vyvolávací cena | 195 000 CZK |
PřihlásitTechnika | Plastika nikl |
Signatura | signováno |
Rozměry | v. 40 cm |
Stav | perfektní |
Provenience | Atelier autora |
Datování | po r. 2020 |
Datum zahájení aukce | 12.11.2020 12:00 |
Konec aukce | 12.12.2020 20:00 |