Vyvolávací cena | 160 000 CZK |
PřihlásitTechnika | olej na dřevěné desce |
Signatura | Signováno vpravo nahoře |
Rozměry | 69 x 38,5 cm ( 88,5 x 58,5 cm včetně rámu) |
Stav | dobrý |
Provenience | Soukromá sbírka |
Poznámka | Rámováno |
Datování | kolem r. 1932 |
Přátelil se se Štýrským a Toyen. Konzultováno a pravost potvrzena historičkou umění paní Hanou Rousovou
Datum zahájení aukce | 01.12.2020 18:00 |