Technika | Litografie |
Datování | 2006 |
Vyvolávací cena | 1 800 CZK |
Konec aukce | 21.06.2020 20:55 |
Technika | Litografie |
Datování | 2006 |
Vyvolávací cena | 1 800 CZK |
Konec aukce | 21.06.2020 21:00 |