Technika | Kombinovaná technika na plátně |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2014 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 15 000 CZK |
Technika | kombinovaná technika |
Datování | 2006 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2014 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | Kombinovaná technika na sololitu |
Datování | 2009 |
Vyvolávací cena | 25 000 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 3 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 3 500 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 3 500 CZK |
Nejvyšší příhoz | 3 500 CZK |
Technika | Digitální tisk |
Datování | 2015 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | fotografie |
Datování | 2016 |
Vyvolávací cena | 1 000 CZK |
Fotografie se signovanou knihou TranSpiRituals
Technika | digitální tisk na plátně |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | Olej na sololitu |
Datování | 2016 |
Vyvolávací cena | 800 CZK |
Datování | 2015 |
Vyvolávací cena | 3 500 CZK |
Technika | keramika |
Vyvolávací cena | 1 500 CZK |
Technika | akryl na plátně |
Datování | 2010 |
Datování | 2016 |
Vyvolávací cena | 3 000 CZK |
Datování | 2016 |
Vyvolávací cena | 1 500 CZK |
Datování | 2012-3 |
Vyvolávací cena | 4 500 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2010 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | Digitální tisk na zrcadle |
Datování | 2015 |
Vyvolávací cena | 4 500 CZK |
Datování | 2015 |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Technika | akryl na plátně |
Vyvolávací cena | 2 000 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2010 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | tempera na desce |
Datování | 1985 |
Vyvolávací cena | 4 500 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2009 |
Vyvolávací cena | 3 500 CZK |
Technika | akryl a tempera na plátně |
Datování | 2011 |
Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
Technika | Syntetický email, akryl, tempera, sprej na plátně |
Datování | 2008 |
Vyvolávací cena | 9 000 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2013 |
Vyvolávací cena | 18 000 CZK |
Technika | olej na plátně |
Datování | 2014 |
Vyvolávací cena | 4 000 CZK |
Technika | barevná fotografie |
Vyvolávací cena | 900 CZK |
Fotografie v rámu s podpisy
Vyvolávací cena | 900 CZK |
fotografie v rámu s podpisy